Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Konsultacje nauczycieli z rodzicami w roku szkolnym 2021/2022

Imię i nazwisko

nauczyciela

Dzień

tygodnia

 Godzina

konsultacji

E-mail

Alicja Bejgrowicz/

Angelika Mikołajczak

czwartek 

12:55 - 3:40

alicja@spokalewo.pl

angelika@spokalewo.pl

Maria Daczko

piątek  7:00 - 7:45

maria@spokalewo.pl

Alicja Kantorska

środa  9:50 - 10:35

alicja1@spokalewo.pl

Małgorzata Kalinowska

środak  11:50 - 12:35

malgorzata@spokalewo.pl

Katarzyna Żuchowska

wtork  12:35 - 13:20

katarzyna@spokalewo.pl

Emilia Kluskiewicz

poniedziałek  8:55 - 9:40

emilia@spokalewo.pl

Beata Krajewska

poniedziałek  8:00 - 8:45

beata@spokalewo.pl

Jarosław Łasiński

wtorek

9.50-10.35

jaroslaw@spokalewo.pl

Mariola Łasińska

piatek  13:00 - 13:30

mariola@spokalewo.pl

Marta Tomaszewska

wtorek  10:45 - 11:30

marta@spokalewo.pl

Małgorzata Romanowska

czwartek  9:50 - 10:35

malgorzata1@spokalwo.pl

Jan Sternicki

wtorek  10:30 -11:30

jan@spokalewo.pl

Małgorzata Tomkowska

środ  8:00 - 8:30

malgorzata2@spokalewo.pl

Sylwester Ziomek

wtorek   13:00 - 13:30

sylwester@spokalewo.pl

Beata Serwatko

środa  8:00 - 8:45

beata2@spokalewo.pl

Beata Bartnikowska

środa  8:55 - 9:40

beata1@spokalewo.pl

Renata Teska

czwartek  11:20- 11:50

renata@spokalewo.pl

Sabina Skrobuszewska

wtorek 

12:35 - 13:05

sabinaa@spokalewo.pl

Anna Grzegorzewska

środa  7:30 - 7:45

anna1@spokalewo.pl

Marzena Knorps

środa  10:45 - 11:30

marzena@spokalewo.pl

Marcin Romanowski

 czwartek 

11:50 - 12:35

marcin@spokalewo.pl

Dorota Tyburska

czwartek

7:00 - 7:45

dorota@spokalewo.pl

Iwona Szczepańska

poniedziałek 

7:00 - 7:45

iwona@spokalewo.pl

Data dodania: 2021-01-17 11:33:48
Data edycji: 2021-09-08 15:15:39
Ilość wyświetleń: 256

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej