Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Imię i nazwisko

nauczyciela

Dzień

tygodnia

Godzina dostępności

E-mail

Alicja Bejgrowicz

piątek

7.45-8.45

alicja@spokalewo.pl

Maria Daczko

środa

13.40-14.40

maria@spokalewo.pl

Alicja Kantorska

piątek

8.40-9.40

alicja1@spokalewo.pl

Małgorzata Kalinowska

czwartek

11.30-12.30

malgorzata@spokalewo.pl

Katarzyna Żuchowska

czwartek

12.40-13.40

katarzyna@spokalewo.pl

Emilia Kluskiewicz

piątek

7.00-8.00

emilia@spokalewo.pl

Beata Krajewska

czwartek

7.00-8.00

beata@spokalewo.pl

Jarosław Łasiński

piątek

13.45-14.45

jaroslaw@spokalewo.pl

Mariola Łasińska

wtorek

13.30-14.30

mariola@spokalewo.pl

Marta Tomaszewska

środa

10.45-11.45

marta@spokalewo.pl

Małgorzata Romanowska

poniedziałek

10.35-11.35

malgorzata1@spokalewo.pl

Jan Sternicki/A.Mikołajczak

środa

8.00-9.00

jan@spokalewo.pl

Małgorzata Tomkowska

wtorek

13.00-14.00

malgorzata2@spokalewo.pl

Sylwester Ziomek

czwartek

9:00-10:00

sylwester@spokalewo.pl

Beata Serwatko

wtorek

7.45-8.45

beata2@spokalewo.pl

Beata Bartnikowska

poniedziałek
(co 2 tygodnie)

10.45-11.45

beata1@spokalewo.pl

Renata Teska

środa
(co 2 tygodnie)

14.30-15.30

renata@spokalewo.pl

Iwona Szczepańska

poniedziałek
(co 2 tygodnie)

7.00-8.00

iwona@spokalewo.pl

Anna Grzegorzewska

czwartek
(co 2 tygodnie)

10.35-11.35

anna1@spokalewo.pl

Julita Lipińska

wtorek

12.00-13.00

julita@spokalewo.pl

Marcin Romanowski

czwartek
(co 2 tygodnie)

14.30-15.30

marcin@spokalewo.pl

Anna Gurtowska

wtorek

12.00-13.00

anna@spokalewo.pl

Daria Arciszewska

wtorek
(co 2 tygodnie)

13.00-14.00

daria@spokalewo.pl

Data dodania: 2021-01-17 11:33:48
Data edycji: 2022-09-28 11:00:09
Ilość wyświetleń: 809

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej