Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Imię i nazwisko

nauczyciela

Dzień

tygodnia

Godzina dostępności

E-mail

Alicja Bejgrowicz

Poniedziałek

13.45-14:30

alicja@spokalewo.pl

Maria Daczko

Piątek

7.30-8.30

maria@spokalewo.pl

Alicja Kantorska

Środa

8.45-9.45

alicja1@spokalewo.pl

Małgorzata Kalinowska

Poniedziałek

8.45-9.45

malgorzata@spokalewo.pl

Katarzyna Żuchowska

Poniedziałek

7.45-8.45

katarzyna@spokalewo.pl

Emilia Kluskiewicz

Piątek

8.00-9.00

emilia@spokalewo.pl

Beata Krajewska

Piątek

6.45-7.45

beata@spokalewo.pl

Jarosław Łasiński

Czwartek

10.45 – 11.45

jaroslaw@spokalewo.pl

Mariola Łasińska

Wtorek

13.30-14.30

mariola@spokalewo.pl

Marta Tomaszewska

Czwartek

10.35-11.35

marta@spokalewo.pl

Małgorzata Romanowska

Piątek

9.35-10.35

malgorzata1@spokalewo.pl

Angelika Mikołajczak

Piątek

8.00-9.00

angelika@spokalewo.pl

Małgorzata Tomkowska

Wtorek

13.00-14.00

malgorzata2@spokalewo.pl

Sylwester Ziomek

Piątek

14.00-15.00

sylwester@spokalewo.pl

Beata Serwatko

Wtorek

9.40-10.40

beata2@spokalewo.pl

Beata Bartnikowska

Wtorek
(co 2 tygodnie)

8.40-9.40

beata1@spokalewo.pl

Anna Grzegorzewska

Środa
(co 2 tygodnie)

8.40-9.40

anna1@spokalewo.pl

Julita Lipińska

Wtorek

12.35-13.35

julita@spokalewo.pl

Krystian Żołnowski

Czwartek
(co 2 tygodnie)

9.45-10.45

krystian@spokalewo.pl

Piotr Wegner

Wtorek
(co 2 tygodnie)

7.00-8.00

piotr@spokalewo.pl

Renata Teska

każde zebranie z rodzicami,

zgodnie z bieżącymi potrzebami

renata@spokalewo.pl

Iwona Szczepańska

każde zebranie z rodzicami,

zgodnie z bieżącymi potrzebami

iwona@spokalewo.pl

Data dodania: 2021-01-17 11:33:48
Data edycji: 2024-01-29 12:54:08
Ilość wyświetleń: 1806

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej