Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Rada Pedagogiczna

 

Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2021/2022
Przy nazwiskach nauczycieli podano ich funkcje,  nauczane przedmioty oraz terminy konsultacji z rodzicami.
1. Pani Bernadeta Cieplińska
   - dyrektor szkoły
   - biologia VII, VIIIb
   - codziennie od 7.00 do 15.00

2. Pani Małgorzata Tomkowska
   - wychowawca oddziału przedszkolnego 0a 
   - konsultacje środ 8:00 - 8:30

3. Pani Mariola Łasińska 
   - wychowawca oddziału przedszkolnego 0b
   - język angielski klasa I
   - konsultacje piatek 13:00 - 13:30

4. Pani Beata Krajewska
   - wychowawca klasy II
   - edukacja wczesnoszkolna klasa II
   - logopedia
   - konsultacje poniedziałek 8:00 - 8:45

5. Pani Małgorzata Romanowska
   - wychowawca klasy VI
   - matematyka klasy IV - VI - VII - VIIIa
   - technika klasy IV - VI
   - nauczanie indywidualne klasa VI mat. tech.
   - konsultacje czwartek 9:50 - 10:35
 
6. Pani Katarzyna Żuchowska
  - wychowawca klasy III
  - edukacja wczesnoszkolna klasa III
  - plastyka  klasa IV - VII
  - nauczanie indywidualne klasa VI plastyka
  - konsultacje wtork 12:35 - 13:20

7. Pani Małgorzata Kalinowska
  - wychowawca klasy I
  - edukacja wczesnoszkolna klasa I
  - edukacja informatyczna klasy I - III
  - świetlica
   - konsultacje środak 11:50 - 12:35
 
 8. Pani Alicja Bejgrowicz
  - wychowawca klasy VIIIa
  - język polski klasy VI-VIIIa
  - przyroda klasy IV
  - geografia klasa V - VIII
  - nauczanie indywidualne klasa VI j. polski, geografia
 
 9.  Pani Marta Tomaszewska
  - wychowawca klasy VIIIb
  - język angielski klasy IV - VIII
  - pedagog specjany klasa V
  - nauczanie indywidualne klasa VI język angielski
  - konsultacje wtorek 10:45 - 11:30
 
 10. Pan Jarosław Łasiński
   - wychowawca klasa IV
   - wychowanie fizyczne,klasy IV, VI, VIIia
   - informatyka klasy IV-VIII
   - wychowanie do życia w rodzinie klasy IV - VIII
   - nauczanie indywidualne klasa VI informatyka
   - konsultacje wtorek 9:50 - 10:35
 
11. Pani Maria Daczko
   - język rosyjski klasy V - VIII
   - wychowawca klasy VIIIa (zastępstwo)
   - biblioteka
   - konsultacje piątek 7:00 - 7:45
 
 
 
 
 
 
 
12. Pani Emilia Kluskiewicz
    - wychowawca klasy V
    - matematyka klasa V, VIIIb
    - wychowanie fizyczne klasa VII
    - świetlica 
    - konsultacje poniedziałek 8:55 - 9:40
       
 13. Pani Alicja Kantorska
    - religia klasy 0 - VIII
    - nauczanie indywoidualne klasa VI religia
    - świetlica
    - konsultacje środa 9:50 - 10:35
 
 14. Pan Jan Sternicki
     - świetlica
     - konsultacje wtorek 10:30 -11:30
       
 15. Pan Sylwester Ziomek
     - muzyka klasy IV - VII
     - edukacja dla bezpieczeństwa klasa VIII
     - doradztwo zawodowe klasa VII - VIII
     - pedagog
     - nauczanie indywidualne klasa VI muzyka
     - konsultacje wtorek  13:00 - 13:30
        
  16. Pani Beata Serwatko
     -  wychowawca klasa VII
     -  język polski klasy IV,V,VII, VIIb
     -  konsultacje środa 8:00 - 8:45
                    
  17. Pani Renata Teska
     - fizyka klasy VII - VIII
     - konsultacje czwartek 11:20- 11:50
 
 18. Pani Beata Bartnikowska
     - historia klasy IV - VIII
     -  wiedza o społeczeństwie klasa VIII
     -  nauczanie indywidualne klasa VI historia
     - konsultacje środa 8:55 - 9:40
 
  19. Pani Anna Grzegorzewska
     - biologia klasy V,VI,VIIIa
     - chemia klasy VII-VIII
     - konsultacje   środa 7:30 - 7:45
                                     
   20. Pani Sabina Skrobuszewska
     - nauczyciel wspomagający 0b
     - konsultacje  wtorek 12:35 - 13:05
 
   21. Pani Marzena Knorps
     - nauczyciel wspomagający klasa II
     - konsultacje  środa 10:45 - 11:30
 
    22. Pani Angelika Mikołajczak
     - język polski klasa VI, VIIIa
     - nauczanie indywidualne j. polski klasa VI
     - konsultacje czwartek 12:55 - 3:40
 
    23. Pani Dorota Tyburska
     - przyroda klasa IV
     - geografia klasy V-VIII
     - nauczanie indywidualne geografia klasa VI
     - konsultacje  czwartek 7:00 - 7:45
 
    24. Pan Marcin Romanowski
     - wychowanie fizyczne klasa V,VIIIb
     - konsultacje  czwartek 11:50 - 12:35
     
   25. Pani Iwona Szczepańska
     - język angielski klasa II,III
     - konsultacje  poniedziałek 7:00 - 7:45
 
 
 
                                       
Data dodania: 2021-01-06 14:56:12
Data edycji: 2021-09-08 14:38:49
Ilość wyświetleń: 995

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej