Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Rada Pedagogiczna

 

Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2023/2024
Przy nazwiskach nauczycieli podano ich funkcje,  nauczane przedmioty oraz terminy konsultacji z rodzicami i uczniami.
1. Pan Sylwester Ziomek
   - dyrektor szkoły
   -  muzyka klasy IV - VI
   - edukacja dla bezpieczeństwa klasa VIII
   - doradztwo zawodowe klasa VII, VIII
   - pedagog 
   - pedagog specjalny 
   - codziennie od 7.00 do 15.00

2. Pani Małgorzata Tomkowska
   - wychowawca oddziału przedszkolnego 0a 
   - konsultacje wtorek 13:00 - 14:00

3. Pani Mariola Łasińska 
   - wychowawca oddziału przedszkolnego 0b
   - język angielski klasa I
   - konsultacje wtorek 13:30 - 14:30

4. Pani Beata Krajewska
   - wychowawca klasy I
   - edukacja wczesnoszkolna klasa I
   -  logopedia
   - konsultacje piatek 6:45 - 7:45

5. Pani Małgorzata Romanowska
   - wychowawca klasy VIII
   - matematyka klasy V, VIII
   - technika klasy IV - VI
   - konsultacje piątek 9:35 - 10:35
 
6. Pani Katarzyna Żuchowska
  - wychowawca klasy II
  - edukacja wczesnoszkolna klasa II
  - plastyka  klasa IV - VII
  - konsultacje poniedziałek 7:45 - 8:45

7. Pani Małgorzata Kalinowska
  - wychowawca klasy III
  - edukacja wczesnoszkolna klasa III
  - edukacja informatyczna klasy I, II
  - konsultacje poniedziałek 8:45 - 9:45
 
 8. Pani Alicja Bejgrowicz
  - wychowawca klasy V
  - język polski klasy V, VIII
  - przyroda klasa IV
  - geografia klasa V - VIII
  - konsultacje - poniedziałek 7:45 - 8:45
 
 9.  Pani Marta Tomaszewska
  - wychowawca klasy IV
  - język angielski klasy IV - VIII
  - konsultacje czwartek 10:35 - 11:35
 
 10. Pan Jarosław Łasiński
   - wychowawca klasa VI
   - wychowanie fizyczne,klasy IV, VI, VIII
   - informatyka klasy IV-VIII
   - wychowanie do życia w rodzinie klasy IV - VIII
   - konsultacje czwartek 10:45 - 11:45
 
11. Pani Maria Daczko
   - język rosyjski klasy V - VIII
   - biblioteka
   - konsultacje piątek 7:30 - 8:30
 
 
 
 
 
 
 
 
12. Pani Emilia Kluskiewicz
    - wychowawca klasy VII
    - matematyka klasa IV, IV, VII
    - konsultacje Piatek 8:00 - 9:00
       
 13. Pani Alicja Kantorska
    - religia klasy 0 - VIII
    - konsultacje środa 8:45 - 9:45
 
 14. Pan/a Jan Sternicki/ Angelika Mikołajczak
     - świetlica
     - konsultacje piątek 8:00 -9:00
       
 15.  Pani Beata Serwatko
     -  język polski klasy IV, VI, VII
     -  konsultacje wtorek 9:40 - 10:40
                    
  16.  Pani Renata Teska
     - fizyka klasy VII - VIII
     
 17. Pani Beata Bartnikowska
     - historia klasy IV - VIII
     - wiedza o społeczeństwie klasa VIII
     - konsultacje wtorek (co dwa tygodnie) 8:40 - 9:40
 
  18. Pani Anna Grzegorzewska
     - biologia klasy VI,  V, VII, VIII
     - chemia klasy VII, VIII
     - konsultacje   środa  (co dwa tygodnie) 8:40 - 9:40
                                     
   19. Pani Julita LIpińska
     - nauczyciel wspomagający klasa I
     - konsultacje  wtorek 12:35 - 13:35
 
   20. Pan Krystian Żołnowski
     - wychowanie fizyczne klasa V, VII
     - konsultacje  czwartek  (co dwa tygodnie) 9:45 - 10:45
     
   21. Pani Iwona Szczepańska
     - język angielski klasa II, III
    
  22. Pani Piotr Wegner
     - psycholog szkolny
     - konsultacje  środa   (co dwa tygodnie) 7:00 - 8:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                           
 
 
 
 
           

 

Data dodania: 2021-01-06 14:56:12
Data edycji: 2024-05-21 08:18:12
Ilość wyświetleń: 4726

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej