W naszej szkole w dniach 15.06. – 19.06.2026 r. został zorganizowany Tydzień dla bezpieczeństwa.
Celem było przypomnienie dzieciom podstawowych zasad bezpiecznego wypoczynku, w szczególności nad wodą, w górach, podczas poruszania się po drogach, w kontaktach z nieznajomymi oraz korzystania z Internetu.
Podjęto następujące działania:
Uczniowie przygotowali ciekawe prace plastyczne na temat bezpieczeństwa i wykazali się bardzo dużą wiedzą o bezpieczeństwie. Wykonywano również gazetkę tematyczną dotyczącą zasad bezpiecznego zachowania.
Tydzień dla Bezpieczeństwa był okazją do podsumowania wiedzy zdobytej w ciągu roku oraz do rozmów o tym, jak dbać o siebie i innych. Wierzymy, że zdobyte umiejętności i przypomniane zasady pomogą naszym uczniom spędzić czas wakacji mądrze i bezpiecznie.
Tydzień dla Bezpieczeństwa przygotowały:
mgr Daria Arciszewska – psycholog,
mgr Alicja Bejgrowicz – pedagog szkolny,
mgr Anna Watkowska – pedagog specjalny.













87-510 Skrwilno
Okalewo 62