Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

BEZPIECZNE WAKACJE TYDZIEŃ DLA BEZPIECZEŃSTWA

W naszej szkole w dniach 15.06. – 19.06.2026 r. został zorganizowany Tydzień dla bezpieczeństwa.

Celem było przypomnienie dzieciom podstawowych zasad bezpiecznego wypoczynku, w szczególności nad wodą, w górach, podczas poruszania się po drogach, w kontaktach z nieznajomymi oraz korzystania z Internetu.

 Podjęto następujące działania:

  • Zdrowie psychiczne, profilaktyka uzależnień (15.06.2026 r.) – psycholog,
  • Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, cyberbezpieczeństwo (16.06.2026 r.) – dzielnicowy,
  • Bezpieczne wakacje (góry, las, woda, droga, dom, gospodarstwo rolne) (17.06.2026 r.) – pedagog szkolny,
  • Odpowiedzialność społeczna, wizerunek w sieci, ochrona prywatności (18.06.2026 r.) – pedagog specjalny,
  • Bezpieczeństwo w gospodarstwie rolnym, pierwsza pomoc, las, woda, ognisko, numery alarmowe (19.06.2026 r.) – druhowie OSP w Okalewie.

Uczniowie przygotowali ciekawe prace plastyczne  na temat bezpieczeństwa i wykazali się bardzo dużą wiedzą o bezpieczeństwie. Wykonywano również gazetkę tematyczną dotyczącą zasad bezpiecznego zachowania.   

Tydzień dla Bezpieczeństwa był okazją do podsumowania wiedzy zdobytej w ciągu roku oraz do rozmów o tym, jak dbać o siebie i innych. Wierzymy, że zdobyte umiejętności i przypomniane zasady pomogą naszym uczniom spędzić czas wakacji mądrze i bezpiecznie.

Tydzień dla Bezpieczeństwa  przygotowały:

mgr Daria Arciszewska – psycholog,

mgr Alicja Bejgrowicz – pedagog szkolny,

mgr Anna Watkowska – pedagog specjalny.

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-23 11:24:17
Data edycji: 2026-06-23 12:17:13
Ilość wyświetleń: 156

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej