Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

KONKURS PLASTYCZNY AKTYWNE I BEZPIECZNE WAKACJE

W naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny Aktywne i bezpieczne wakacje.   Jego celem było utrwalenie i poszerzenie wiedzy  uczniów  na temat zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.  Udział wzięło 14 uczniów.

Uczniowie  wykazali się dużą pomysłowością w  wykonanych pracach na  temat bezpiecznych wakacji.  Uświadamianie  uczniów  i dzieci o zagrożeniach, jakie czyhają na nich podczas wypoczynku jest bardzo ważne.   Poprzez wykonywanie prac o tematyce  bezpiecznego spędzania czasu oraz zagrożeń, które mogą się pojawić, najlepiej utrwalą te niebezpieczne oraz bezpieczne zachowania.

Taka forma konkursowej profilaktyki mamy nadzieję, że dotrze do dzieci i uczniów  i spędzą letni wypoczynek bezpiecznie.

 Nagrody otrzymały:

  • kategoria klas I-III 
  • Elena Tomaszewska – I miejsce,
  • Hanna Majdan – wyróżnienie
  • kategoria klas IV- VIII
  • Zuzanna Rupińska – I miejsce,
  • Oliwia Meller – wyróżnienie

 

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Uczniom życzymy bezpiecznych wakacji.

Konkurs przeprowadziły mgr Alicja Bejgrowicz i mgr Maria Daczko.

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-23 11:15:36
Data edycji: 2026-06-23 11:17:53
Ilość wyświetleń: 101

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej