W naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny Aktywne i bezpieczne wakacje. Jego celem było utrwalenie i poszerzenie wiedzy uczniów na temat zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Udział wzięło 14 uczniów.
Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością w wykonanych pracach na temat bezpiecznych wakacji. Uświadamianie uczniów i dzieci o zagrożeniach, jakie czyhają na nich podczas wypoczynku jest bardzo ważne. Poprzez wykonywanie prac o tematyce bezpiecznego spędzania czasu oraz zagrożeń, które mogą się pojawić, najlepiej utrwalą te niebezpieczne oraz bezpieczne zachowania.
Taka forma konkursowej profilaktyki mamy nadzieję, że dotrze do dzieci i uczniów i spędzą letni wypoczynek bezpiecznie.
Nagrody otrzymały:
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Uczniom życzymy bezpiecznych wakacji.
Konkurs przeprowadziły mgr Alicja Bejgrowicz i mgr Maria Daczko.













87-510 Skrwilno
Okalewo 62