Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

KONKURS PLASTYCZNY MOJA MAŁA OJCZYZNA I KONKURS KALIGRAFICZNY O DYREKTORSKIE PIÓRO KONKURS PLASTYCZNY MOJA MAŁA OJCZYZNA

W naszej szkole w maju 2026 roku odbył się konkurs plastyczny   Moja mała ojczyzna. Wzięło w nim udział 11 uczniów z klas  IV-VII. Wszystkie przygotowane prace były niezwykle piękne, pomysłowe i wykonane z dużym zaangażowaniem.  Prace dostarczone przez  uczniów  udowodniły, że wielka historia oraz najpiękniejsze tradycje kryją się bardzo blisko nas – w domach rodzinnych, sąsiedztwie oraz miejscach, które codziennie mijamy w drodze do szkoły. 

Konkurs był doskonałą okazją do rozwijania talentów plastycznych oraz pogłębiania wiedzy o naszej najbliższej ojczyźnie.

Nagrodzeni uczniowie:

Paulina Piotrowska – I miejsce,

Wojciech Narodzonek – II miejsce,

Weronika Szczepańska – II miejsce,

Oliwia Meller – III miejsce,

Daria Pankowska – III miejsce 

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  Wystawę prac uczniów zorganizowano w holu szkoły.

Konkurs przeprowadziły mgr Alicja Bejgrowicz i mgr Maria Daczko.

 

KONKURS KALIGRAFICZNY O DYREKTORSKIE PIÓRO

W naszej szkole został również zorganizowany konkurs kaligraficzny O dyrektorskie pióro.

Celem konkursu było rozwijanie umiejętności starannego i estetycznego pisania oraz kształtowanie dbałości o piękno języka pisanego. Wzięło w nim udział 8 uczennic. Uczniowie przepisywali wiersze Zofii Szczęsnej, polskiej  poetki i nauczycielki związanej z regionem skępskim.

Nagrody otrzymały:

  • Weronika Szczepańska kl. VI - I miejsce,
  • Julita Gołkowska kl. V - wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy laureatkom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu umiejętności pięknego pisania. Wystawę prac uczniów zorganizowano w holu szkoły.

Konkurs przeprowadziła mgr Maria Daczko.

 

Podjęte działania były zgodne z  podstawowymi kierunkami   polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2025/2026 - ,,Szkoła miejscem edukacji obywatelskiej - kształtowanie postaw patriotycznych, społecznych i obywatelskich, odpowiedzialności za region i ojczyznę…’’

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-23 11:07:27
Data edycji: 2026-06-23 11:31:52
Ilość wyświetleń: 131

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej