Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

PIKNIK RODZINNY

Dnia 15 czerwca 2024 r. odbył się Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej im. Ziemi Dobrzyńskiej w Okalewie. Członkowie Rady Rodziców bardzo zaangażowali się w przygotowanie tej imprezy. Piknik Rodzinny jest imprezą, która już mocno wpisała się w tradycję szkoły i jest oczekiwana z niecierpliwością przez dzieci i ich rodziców. Piknik rozpoczął się prezentacją talentów recytatorskich, wokalnych i tanecznych dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów naszej szkoły. Występy zostały nagrodzone gorącymi brawami, co było największym wyróżnieniem dla małych artystów. 
Pogoda dopisała, więc dalsza część pikniku odbywała się na boisku szkolnym, dzięki czemu rodziny mogły oddać się wspólnym zabawom i mile spędzić czas w gronie znajomych oraz skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Najmłodsze dzieci bawiły się na dmuchanych zjeżdżalniach, a także korzystały z oferty stoiska artystycznego, na którym wykonywano tatuaże. Uczniowie mogli zobaczyć pokaz sprzętu gaśniczego Ochotniczej Straży Pożarnej z Przywitowa, jak również odwiedzić zagrodę z przemiłymi zwierzętami jakimi są Alpaki. W istotę każdego pikniku jest wpisane wspólne biesiadowanie, dlatego zarówno młodsi jak i starsi uczestnicy pikniku oraz ich rodziny chętnie degustowali kiełbaski z grilla, napoje, ciasta oraz lody. 
Wspaniała zabawa towarzyszyła do końca „Pikniku Rodzinnego”. Teraz pozostały wszystkim uczestnikom tylko miłe wspomnienia i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy.

 

Piosenka w wykonaniu uczniów i dzieci z oddziałów przedszkolnych. - KLIKNIJ

Data dodania: 2024-06-15 22:21:00
Data edycji: 2024-06-15 23:05:58
Ilość wyświetleń: 720

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej