Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Uczniowie klas IV - VII uczestniczyli w wycieczce na Kurzą Górę

W dniu 22.06.2026 r. uczniowie klas IV - VII uczestniczyli w wycieczce na Kurzą Górę. Wieża widokowa, warsztaty lepienia słodkiego calzone oraz (przede wszystkim!) tubing były atrakcjami, dzięki którym każdy z nich (w zależności od preferencji) mógł poczuć się niczym wytrawny podróżnik, Masterchef, a nawet Adam Małysz. Wyjazd zakończył posiłek w ulubionym fast foodzie. Wszyscy wrócili zadowoleni, najedzeni i (co najważniejsze!) pełni wrażeń.

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-23 11:21:11
Data edycji: 2026-06-23 11:39:44
Ilość wyświetleń: 340

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej