Czcionka:

A+A-

Kontrast:

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Dnia 1 września 2022 roku w naszej szkole zainaugurowano rok szkolny 2022/2023. Na uroczystości byli obecni: Wójt Gminy Skrwilno – pan Dariusz Kolczyński, Przewodniczący Rady Rodziców – pan Piotr Tatkowski, rodzice, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni, uczniowie i dzieci z oddziałów przedszkolnych.  

Po powitaniu wszystkich osób przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiegoi odśpiewaniu hymnu państwowego minutą ciszy uczczono pamięć poległych w czasie II wojny światowej. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły – Bernadeta Cieplińska. Pani dyrektor  podziękowała nauczycielom za włożony wkład pracy, rodzicom za poświęcony  czas i zaangażowanie w życie szkoły w minionym roku szkolnym. Pracownikom  niepedagogicznym za przygotowanie szkoły do nauki i pracy w nowym roku szkolnym. Przekazała uczniom i rodzicom informacje o organizacji pracy szkoły, tj. podstawowych wymaganym wyposażeniu ucznia szkoły, o dobrowolnym, odpłatnym ciepłym posiłku dla ucznia, organizacji pracy świetlicy szkolnej i dowożenia uczniów. Dyrektor szkoły przedstawiła wychowawców klas i poinformowała o przydziale sal lekcyjnych dla danego oddziału szkolnego. Dyrektor szkoły, Bernadeta Cieplińska  złożyła wszystkim miłego pobytu w szkole, uczniom samych 5 i 6, rodzicom cierpliwości i zadowolenia z osiągnięć dziecka.  

Podczas uroczystości Wójt Gminy Skrwilno - pan Dariusz Kolczyński wręczył akt nominacji na stanowisko dyrektora szkoły pani Bernadecie Cieplińskiej. Dziękując za powierzenie stanowiska, dyrektor szkoły podkreśliła, że funkcjonowanie szkoły to efekt współpracy wszystkich podmiotów szkoły, nauczycieli, rodziców, uczniów oraz instytucji zewnętrznych m.in. organu prowadzącego szkołę.

Po uroczystej inauguracji roku szkolnego wychowawcy klas spotkali się z uczniami w salach lekcyjnych, aby przedstawić im plan zajęć, podali także wszystkie niezbędne informacje, dotyczące najbliższego roku szkolnego.

Data dodania: 2022-09-02 11:20:50
Data edycji: 2022-09-02 11:27:44
Ilość wyświetleń: 231

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej