Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Dnia 21 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024  dla oddziałów przedszkolnych i uczniów klas I-VII. Uczniowie otrzymali świadectwa oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i 100 % frekwencję. Po dziesięciu miesiącach nauki czekają ich teraz upragnione wakacje.

W tym dniu  odbyło się również uroczyste pożegnanie uczniów klasy ósmej.

W uroczystości uczestniczyli  zaproszeni  goście, nauczyciele, uczniowie klasy VII, absolwenci naszej szkoły i ich rodzice. 

Na początku akademii głos zabrał Dyrektor Szkoły Pan Sylwester Ziomek, który  powitał wszystkich uczestników uroczystości, pogratulował uczniom, rodzicom i nauczycielom osiągnięć.  Później nastąpiło wręczenie  świadectw  i  nagród książkowych wyróżniającym się uczniom oraz listów gratulacyjnych  rodzicom.

Były podziękowania, wyróżnienia i nagrody dla najlepszych. Nagrodę Wójta Gminy  Skrwilno otrzymał Damian Felton. Dyrektor  szkoły wyróżnił Nagrodą Dyrektora Szkoły Marcina Ornowskiego. Za reprezentowanie szkoły w wielu zawodach sportowych nagrodę otrzymał Damian Felton.

W trakcie akademii uczniowie klasy ósmej  podziękowali za trud i pracę wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Dużo wzruszeń dostarczyły podziękowania skierowane do  rodziców.

Uczniowie z klasy VII pożegnali swoich kolegów i koleżanki, życzyli im dalszych sukcesów. Były podziękowania, kwiaty i chwile wzruszenia. Podczas uroczystości nie zabrakło także występów artystycznych.

Dyrektor szkoły podziękował wszystkim podmiotom szkoły za całoroczną pracę, życzył dobrego i bezpiecznego wypoczynku.

Tego dnia cała społeczność szkolna i absolwenci naszej szkoły  pożegnali Dyrektor Szkoły Panią Bernadetę Cieplińską, która przeszła na emeryturę. Podczas uroczystości dziękowano Pani Dyrektor za poświęcenie i wieloletni trud  włożony w pracę na rzecz uczniów i całej szkoły.

Muzyczne podziękowania popłynęły od absolwentki naszej szkoły Alicji Kamieńskiej.

Życzymy Wszystkim ciepłych, udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Data dodania: 2024-06-22 17:27:11
Data edycji: 2024-06-22 18:32:02
Ilość wyświetleń: 766

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej