Deklaracja dostępności
Reset
Reset

XXVIII Bieg Niepodległości

W dniu 5.10.2024 roku przy Szkole Podstawowej w Skrwilnie odbył się XXVIII Bieg Niepodległości. Uczniowie naszej szkoły brali udział we wszystkich kategoriach wiekowych. Najpierw wystartowała młodzież w biegach na dystansach 300 m, 600 m, 1000 m, 1500 m, następnie dzieci w wieku przedszkolnym na dystansie 50 metrów.
Reprezentanci  naszej szkoły stawali  na podium w kategorii:

- Biegu na dystansie 300 m w kategorii dziewcząt – I miejsce zajęła uczennica klasy II Paulina Klonowska..
Biegu na dystansie 1000 m w kategorii dziewcząt – III miejsce zajęła uczennica klasy V Weronika Szczepańska.
Biegu na dystansie 600 m w kategorii chłopców – II miejsce zajął uczeń klasy IV Kacper Krysiński.

Nasi najmłodsi reprezentanci w „Biegu Krasnala” zajęli następujące miejsca:

- Blanka Wrzesińska z oddziału przedszkolnego OA zajęła II miejsce w kategorii  dziewcząt.

- Stanisław Karpiński z oddziału przedszkolnego OB zajął II miejsce w kategorii chłopców.

Drużynowo nasza szkoła zajęła III miejsce. Wszyscy zawodnicy otrzymali od organizatorów biegu upominki. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.